Rafa na Boatshow 2017

Rafa na Targach Boatshow 2017 – relacja!

Targi Boatshow to wielka łódzka impreza skupiająca pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych, począwszy od projektantów i producentów niewybrednych jachtów żaglowych i motorowych, poprzez wytrawnych żeglarzy, sportowców, wodniaków i turystów, którzy umiłowali aktywny wypoczynek nad wodą. Ekskluzywne jachty, skutery wodne, motorówki światowych marek, do tego pełna gama sprzętu i akcesoriów tematycznych. Wszystko to można było zobaczyć w łódzkiej hali Expo w dniach 17-19 listopada 2017 roku.

Targi Boatshow 2017

Skoro pływamy to pytanie gdzie? Jeśli chodzi o akweny z niebotycznym potencjałem to oczywiście Jeziorsko! Ogromne, czyste, niezatłoczone i otwarte na każdą formę turystyki i rekreacji wodnej. Jeziorsko doskonale znane w Wielkopolsce i wielu rejonach kraju, wciąż mało jeszcze popularne w regionie łódzkim. Jeśli zatem Jeziorsko to oczywiście Rafa – Ośrodek, Camping 52, przystań wodna i turystyczna z pełnym zapleczem oraz infrastrukturą wypoczynkową i sportową. Z taką właśnie ofertą pokazaliśmy się na łódzkich targach Boatshow.

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Zaprezentowaliśmy głównie ofertę naszego portu, chcąc przybliżyć łodzianom nie tylko przepiękny akwen, ale i zlokalizowaną na nim profesjonalnie przygotowaną marinę jaką dysponujemy. Położona zaledwie 60 km od Łodzi stanowi znakomitą bazę dla weekendowej i wczasowej rekreacji wodnej i turystycznej.
Odczytujemy, że nasz projekt targowy okazał się być trafionym, bo zainteresowanie ofertą było imponujące, począwszy od stacjonowania jednostek, poprzez noclegi i bazę sportową. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze atrakcje wodne. Okazuje się, że nie ma takowych w rejonie Łodzi, więc zapraszaliśmy na komfortowe rejsy, przejażdżki motorowe, wake’a, koło itp. Na targach można było też zapisać się na nasze kursy motorowodne w sezonie 2018! Szkolimy kilka razy w roku, bo im bezpieczniej na wodzie tym lepiej dla wszystkich!

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

W dniu otwarcia swoją obecnością zaszczycił nas gospodarz naszego regionu, pan Burmistrz Andrzej Piątkowski wraz ze swoim zastępcą panem Jackiem Gajewskim. Dziękujemy, że uczestniczyli Państwo z nami w promocji Rafy i regionu.

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Ciekawostką naszej targowej prezentacji było wyścigowe BMW E-46, które dość intrygująco prezentowało się wśród jachtów i żagli. Samochód startuje w lidze DNP i Drift Competition, a Rafa jest sponsorem kierowców w obydwu tych ligach i oddaje swoje barwy do prezentacji rajdowych. Można było otrzymać autograf zawodników i oczywiście zasiąść za kierownicą, co cieszyło głównie dzieci, ale nie tylko…

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Cieszymy się niezmiernie, że odwiedziło nas na targach Boatshow w Łodzi dużo gości, naszych przyjaciół, a także bywalców Rafy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.
Miłym okazało się również zainteresowanie dziennikarzy. Były ciekawe prezentacje i wywiady radiowe.

Posłuchaj wywiadu dla Radia Łódź!

Targi Boatshow 2017

Naszą targową kreację pięknie prezentowało kierownictwo recepcji pani Joanna Miller i pani Agnieszka Wiczewska. Odkryciem okazała się współpracująca z nami pani Martyna Kustosz, która czuwała nad oprawą w zakresie PR’u.

Targi Boatshow 2017 Targi Boatshow 2017

Szczególne podziękowania dla projektanta Pawła Szewczyka za profesjonalne przygotowanie i opracowanie aranżacji graficznej stoiska targowego Rafa - Jeziorsko

Do zobaczenia za rok, na 20 –tych jubileuszowych targach Boatshow 2018!

Targi Boatshow 2017