Dni Turystyki 2016

Dni turystyki na Jeziorsku!

W ostatni weekend września odbyła się nad Jeziorskiem impreza plenerowa z okazji Światowych Dni Turystyki. Organizator, miasto i gmina Warta, zaprosił nas do współpracy w ramach zapewnienia atrakcji wodnych dla przybyłych turystów. Team Rafy gotów jest zawsze na takie wyzwania i przyjemnością uczestniczy we wszystkim co związane ze sportem i rekreacją wodną.

Dni Turystyki na Jeziorsku 2016 Dni Turystyki na Jeziorsku 2016

Nasz stateczek rejsowy zacumował w sąsiedniej przystani i od rana do wieczora zapewniał rozrywkę przybyłym turystom. Pływali wszyscy; starsi i młodsi, oficjele i rodziny z dziećmi. Nawet chłodna aura nie zniechęciła przybyłych do wycieczki statkiem. Od Kapitana można było dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących Jeziorska i okolic.

Dni Turystyki na Jeziorsku 2016 Dni Turystyki na Jeziorsku 2016 Dni Turystyki na Jeziorsku 2016

Sam team Rafy w osobach Kapitana Igora oraz jego towarzyszek, Bosmanek Natalii i Nikoli, wzbudzał niemałe zainteresowanie. Młodzi, profesjonalni, uśmiechnięci i na koniec dnia trochę zmarznięci

Dni Turystyki na Jeziorsku 2016 Dni Turystyki na Jeziorsku 2016

Popływaliśmy i wieczorową porą powróciliśmy do naszego portu zapraszając oczywiście na rejsy z przystani Rafa - Jeziorsko. Jest to atrakcja, która już na stałe wpisała się w rytm życia Rafy i każdego roku powiększa grono stałych bywalców.

Dzień zaliczony do udanych:)

Rafa Team