Radio Łódź na Rafie – lipiec 2015

Radio Łódź na Rafie

Wszyscy, którzy bywali na Rafie w pierwszej połowie lipca 2015 mieli okazję spotkać bardzo nietypową jednostkę pływającą – plenerowe studio Radia Łódź.
Od 7 do 23 lipca w porcie Rafy stacjonował pływający radioodbiornik łódzkiej rozgłośni, który każdego dnia nadawał na żywo relacje znad Jeziorska.
Pomysłodawca, konstruktor i jednocześnie kapitan jednostki, redaktor Radosław Wilczek, zamieszkał w pływającym radiu, aby bacznie obserwować toczące się w rejonie Jeziorska życie turystów.

Pływające radio wodowano w gorące lipcowe popołudnie. Team Rafy czynnie uczestniczył w tym zdarzeniu, a slipowanie tak wyjątkowej jednostki nie było łatwe. Oczywiście wszystko zakończyło się sukcesem.

Radio Łódź lipiec 2015 Radio Łódź lipiec 2015 Radio Łódź lipiec 2015

Przez kolejne 2 tygodnie, kilka razy dziennie, słuchaliśmy relacji redaktora Wilczka. Były rozmowy z bywalcami Rafy, wysłuchaliśmy wywiadu z naszym Kierownikiem, następnie z naszym Bosmanem. Pływające radio o stylistyce starego tranzystorowego odbiornika wzbudzało ciekawość i powszechne zainteresowanie.

Cała akcja miała na celu przybliżyć oraz zapoznać radiosłuchaczy z prężnie rozwijającym się terenem Jeziorska. Zbyt mało jeszcze ludzi wie bowiem, jak wspaniałe warunki dla rekreacji i turystyki oferuje Zbiornik Jeziorsko. Rafa zna ten potencjał i swoją ofertą przyciąga nie tylko turystów ale i radiowców, jak się okazało.

Bardzo miło było nam gościć Radio Łódź w naszym Ośrodku. Życzymy Wam ciekawych tematów i samych zadowolonych radiosłuchaczy. Redaktorowi Radkowi Wilczkowi i Jego ekipie udanych relacji z Augustowa, gdzie jak wiemy udali się na kontynuację radiowej „wodnej wyprawy”.

Pozdrawiamy całe Radio Łódź oraz wszystkich bywalców Rafy, którym gratulujemy udzielonych wywiadów!

Radio Łódź lipiec 2015 Radio Łódź lipiec 2015 Radio Łódź lipiec 2015 Radio Łódź lipiec 2015
Radio Łódź lipiec 2015