Turniej Siatkówki Plażowej 2013

I Nadwarciański Turniej Piłki Siatkowej Plażowej odbył się w naszym Ośrodku w dniu 19 maja 2013r. Organizacji podjęła się Gmina Dobra, która wytypowała Rafę do rozgrywek o zwycięski Puchar Dobrej. Turniej rozgrywany był przez całą niedzielę na nowym boisku do siatkówki plażowej, które powstało na Rafie przed sezonem i dla którego I Nadwarciański Turniej był inauguracją.

I Nadwarciański Turniej Piłki Siatkowej Plażowej

Rozgrywki były niezwykle zacięte ponieważ drużyny, które zgłosiły się do Turnieju prezentowały naprawdę imponujący poziom! W rezultacie I miejsce wywalczyli zawodnicy z Turku: Tomasz Łupina i Marcin Hartman, II przypadło reprezentantom Gminy Goszczanów: Kamilowi Sieczce i Pawłowi Kozielskiemu, III miejsce zajęli Dariusz Iwaniak i Artur Pacześny, również z Turku.
Zawody mistrzowsko sędziował pan Wojciech Błażełek, przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej.

I Nadwarciański Turniej Piłki Siatkowej Plażowej

Turniej siatkówki odbywał się równolegle z zawodami windsurfingowymi co dało naszym gościom możliwość obserwowania sportowców na wodzie i na lądzie. Mamy nadzieję, że rozgrywki na stałe zagoszczą na Rafie, a boisko do piłki plażowej przyciągnie sympatyków aktywnego wypoczynku! Zwycięzcom wręczono puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki! Serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcy I Nadwarciański Turniej Piłki Siatkowej Plażowej