Sup Event 2018

Event z deskami SUP!

W ostatni weekend wakacji zaproponowaliśmy naszym gościom aktywny wypoczynek na wodzie w zorganizowanej formie i z profesjonalną obsługą. W tych dniach królowała na Rafie deska z wiosłem! Nasza współpraca z firmą UONE, producentem sprzętu sportowego, zaowocowała organizacją eventu, który zainteresował pasjonatów aktywności fizycznej nad wodą. Deski SUP, bo o nich mowa, to forma rekreacji sportowej, która z roku na rok zyskuje na popularności, a w tym sezonie okazała się u nas zdecydowanym faworytem.

Event z deskami SUP Event z deskami SUP

Swoich sił na desce z wiosłem próbowali panowie i panie, starsi i młodsi, obyci z tematem oraz nowicjusze. Wszyscy korzystać mogli bez ograniczeń z profesjonalnego sprzętu oraz fachowego instruktarzu chłopaków z UONE.

Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP

Pogoda bynajmniej nie ułatwiała pływającym zadania. Spora fala powodowała, że utrzymanie się na desce było wyzwaniem dla wielu osób i nawet wysportowani zażywali nieplanowanej kąpieli. Oczywiście nikogo to nie zniechęciło i wszyscy bawili się doskonale. Pływano na stojąco, siedząco, leżąco, w przód i do tyłu. W pojedynkę i w duetach, generalnie jak komu było wygodnie

Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP Event z deskami SUP

Dodatkową atrakcją eventu była dmuchana zjeżdżalnia wodna, która niezwykle przypadła do gustu najmłodszym uczestnikom wodnych poczynań. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała z atrakcji skorzystało wielu naszych gości.

Event z deskami SUP Event z deskami SUP

Właścicielem UONE jest AT RoAd Sp. z o. o., firma rodzinna założona w 1994 roku. Marka powstała z pasji i zamiłowania do sportu zarówno właścicieli firmy jak i najbliższych jej współpracowników. Produkty UONE to połącznie sportu z najwyższą wygodą funkcjonowania. Sukcesywnie powstają nowe produkty, które wykorzystywane są w wielu dyscyplinach, zarówno przez zawodowych sportowców, amatorów oraz pasjonatów aktywności fizycznej.

Event z deskami SUP

Już za rok kolejne spotkanie z ekipą UONE. W dniach 28 - 30 czerwca 2019 odbędzie się na Rafie kolejny event z deskami SUP, ale tym razem w zawodniczej formie. Zapraszamy na wspaniały weekend; wyścigi, wywiady, spotkania z zawodnikami i oczywiście gratisowe pływanie na deskach z wiosłem pod okiem instruktorów!