Boże Ciało 2023 - LAST MINUTE

Oferta last minute dla rezerwacji domków złożonych od 4 do 8 czerwca. Oferujemy Państwu pakiety pobytowe z zakwaterowaniem w dwóch opcjach do wyboru:

  • opcja A - pakiet standardowy zakończony w niedzielę 11 czerwca o godz. 11.00
  • opcja B - pakiet przedłużony zakończony w niedzielę 11 czerwca o godz. 18.00

Zaplanuj pobyt według wybranej opcji, wybierz domek z naszej oferty, podaj ile osób dorosłych oraz dzieci będzie na pobycie. Napisz lub zadzwoń pod 608 108 431, a my przygotujemy ofertę indywidualną w opcji last minute 😁

Majówka

Oferujemy Państwu nowoczesne i doskonale wyposażone domki kempingowe, przygotowane z myślą o pobytach rodzinnych. Proponujemy zakwaterowanie w jedno i dwupokojowych domkach typu Standard, Standard Plus, Family i Komfort. Wszystkie domki z łazienkami, ogrzewaniem, zadaszonym i umeblowanym tarasem. Wyjątkowy standard wypoczynku zapewnią klimatyzowane domki Lux oraz Superior, które mamy nadzieję spełnią Państwa najwyższe oczekiwania.

Czerwiec to czas sezonu grillowego!
W Ośrodku można grillować obok domków /na własnych grillach/ lub korzystać z dostępnej dla Gości altany na ognisko z dużym opuszczanym grillem. Drewno do nabycia w recepcji.

Majówka

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o wybór odpowiedniej dla siebie opcji zakwaterowania.

Kliknij tutaj aby przeczytać opisy i obejrzeć zdjęcia domków.
Kliknij tutaj aby zapoznać się z ofertą Ośrodka.
Kliknij tutaj aby zapoznać się z cennikiem.

Chęć dokonania rezerwacji jak również wszelkie pytania prosimy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie (zakładka kontakt).

Kliknij tutaj aby skorzystać z formularza kontaktowego.