Domki

Ośrodek dysponuje szeroką ofertą noclegową.
Przygotowaliśmy dla naszych gości samodzielne, doskonale urządzone i
wyposażone domki. Do wyboru domki jednopokojowe dla par i mniejszych rodzin oraz
dwu i trzypokojowe domki dla pobytów wieloosobowych.
Wszystkie ogrzewane, z nowoczesnymi łazienkami i umeblowanymi tarasami.
Część domków jest klimatyzowana, większość posiada komfortowo wyposażone aneksy kuchenne.
Nasza oferta noclegowa skierowana jest głównie do klientów indywidualnych
oraz pobytów grupowych poza okresem wakacyjnym.

SUPERIOR

Superior z zewnątrz Superior lawendowy - sypialnia z oddzielnymi łóżkami Aneks kuchenny Sypialnia z łożem małżeńskim
Superior z zewnątrz
Superior z zewnątrz
Taras domku Superior
Salon w domku Superior
Jadalnia w domku Superior
Aneks kuchenny
Salon w domku Superior
Łazienka
Superior różany - sypialnia z oddzielnymi łóżkami
Sypialnia z oddzielnymi łóżkami
Sypialnia z oddzielnymi łóżkami
Superior lawendowy

Nowe, komfortowe domki, przygotowane z myślą o gościach, którzy cenią sobie najwyższy standard wypoczynku. Posiadają klimatyzację oraz ogrzewanie. Przeznaczone dla max 6 osób i składają się z 3 pokoi; salonu z jadalnią i aneksem kuchennym oraz 2 wygodnych sypialni.

W pierwszej sypialni znajduje się łoże małżeńskie, w drugiej sypialni dwa pojedyncze łóżka. Dodatkowo szafy, stoliczki, krzesła, lustra. Wszystkie meble drewniane i w nowoczesnym designie.

Salon stanowi doskonale zaaranżowaną przestrzeń dzienną z częścią jadalną oraz wypoczynkową, TV LCD 43 cale. We wnętrzu stół z krzesłami, sofa z funkcją spania dla 2 dodatkowych osób oraz funkcjonalny regał.
Aneks kuchenny został wyposażony w różnorodny sprzęt oraz wszelkie przybory i akcesoria kuchenne o nietuzinkowym stylu. Obok aneksu szafa z krzesełkiem dla dzieci, żelazkiem, deską do prasowania oraz inne przybory domowego wyposażenia. W klimatycznej łazience kabina prysznicowa, wygodny dębowy blat, suszarka do włosów oraz ręczniki. We wszystkich oknach domku zamontowano rolety oraz moskitiery. Na zewnątrz znajduje się duży zadaszony taras ze stołem dla 6 osób, leżaki oraz zewnętrzny grill.

Domki SUPERIOR spełnią najwyższe oczekiwania. Stanowią doskonałą ofertę dla pobytów rodzinnych lub wspólnych wyjazdów ze znajomymi, przy zachowaniu niezbędnej prywatności.
Domki oddane do użytku wraz z otwarciem sezonu 2021r.

LUX

Domek Lux z zewnątrz Pokój dzienny Aneks kuchenny Domek Lux - sypialnia z łożem małżeńskim
Domek Lux z zewnątrz
Taras
Wejście z tarasu
Pokój dzienny (w głębi widać sypialnię)
Domek Lux - sypialnia z łożem małżeńskim
Pokój dzienny
Aneks kuchenny
Aneks kuchenny
Domek Lux - sypialnia z dwoma tapczanami
Domek Lux - sypialnia z dwoma tapczanami
Domek Lux - sypialnia z dwoma tapczanami
Łazienka w domku Lux
Łazienka w domku Lux
W oknach zamontowano moskitiery

Komfortowe, dwupokojowe domki z łazienką i aneksem kuchennym. Posiadają klimatyzację oraz ogrzewanie. Zostały przygotowane z myślą o gościach, którzy cenią sobie wysoki standard wypoczynku. Przeznaczone są dla min 2 / max 4 osób i składają się z dwóch pokoi: dziennego oraz sypialnego.

W pokoju dziennym znajduje się TV LCD, radio, komoda, ława, fotel oraz duża rozkładana kanapa, która w dzień pełni funkcję sofy a w nocy stanowi dwuosobowe łóżko sypialne. Wygodnie wydzielony w tym pokoju aneks kuchenny został starannie wyposażony w różnorodny sprzęt oraz wszelkie potrzebne w kuchni przybory i akcesoria.

W sypialni znajduje się szafa, toaletka z lustrem i pufą, stoliczki nocne oraz zależnie od modelu domku; łoże małżeńskie bądź dwa oddzielne tapczany. We wszystkich oknach zamontowano moskitiery.

Domki typu LUX stanowią doskonałą ofertę dla pobytów rodzinnych oraz komfortową opcję dla par.

KOMFORT

Domek Komfort Wnętrze domku Komfort Sypialnia w domku Komfort Łazienka
Sypialnia w domku Komfort
Domek Komfort
Komfort - pokój dzienny
Wnętrze domku Komfort
Aneks kuchenny
Wyposażenie aneksu kuchennego
Wyposażenie aneksu kuchennego
Łazienka
Łazienka

Przestronny, dwupokojowy domek z łazienką i aneksem kuchennym. Przeznaczony dla min 2 / max 5 osób. Składa się z dwóch pokoi: dziennego i sypialnego.

Pokój dzienny posiada 3 miejsca sypialne: dużą kanapę, która w dzień pełni funkcję sofy a w nocy stanowi 2 osobowe łóżko sypialne oraz 1 osobowy tapczan. W pokoju znajdują się też dwa fotele, ława, szafa, stolik nocny oraz TV LCD i radio. Komfortowy aneks kuchenny starannie wyposażono w różnorodny sprzęt oraz wszelkie potrzebne w kuchni przybory i akcesoria.

W sypialni znajduje się łoże małżeńskie ze stoliczkami nocnymi i lampkami, szafa, toaletka z lustrem i pufą oraz fotel i wentylator.

Domek jest ogrzewany, posiada zadaszony i umeblowany taras. Jego wnętrze jest przestronne i urządzone ze smakiem.

Domek KOMFORT to doskonała oferta dla pobytów rodzinnych oraz osób, które cenią sobie wygodę i komfort wypoczynku.

FAMILY

Sypialnia w domku Family Sypialnia w domku Family Sypialnia w domku Family Wnętrze domku Family
Domek Family z zewnątrz
Domek Family z zewnątrz
Domek Family z zewnątrz
Wnętrze domku Family
Łazienka w domku Family

Dwupokojowe domki z łazienką. Przygotowane z myślą o gościach, którzy nie gotują podczas pobytu. Przeznaczone dla min 2 / max 4 osób. Składają się z dwóch pokoi: dziennego i sypialnego.

W sypialni znajduje się wygodne łoże małżeńskie ze stoliczkami nocnymi, szafa, toaletka z lustrem oraz fotel.

Pokój dzienny posiada rozkładaną kanapę, która w dzień pełni rolę sofy a w nocy stanowi dwuosobowe łóżko sypialne oraz 1 osobowy tapczan. W pokoju TV LCD, szafa, stolik kawowy. Domek nie posiada opcji gotowania, ale wyposażony jest w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, talerzyki, szklanki i suszarkę do bielizny. Domek jest ogrzewany, posiada zadaszony i umeblowany taras, został gustownie umeblowany.

Domki FAMILY są dobrą opcją dla rodzin, które korzystają z posiłków w Tawernie.

STANDARD PLUS

Wnętrze domku Standard Plus Wnętrze domku Standard Plus Aneks kuchenny Wnętrze domku Standard Plus
Aneks kuchenny
Aneks kuchenny
Domki Standard Plus
Domek Standard Plus
Łazienka

Jednopokojowe, nowoczesne domki z łazienką i aneksem kuchennym. Zostały przygotowane z myślą o gościach, którzy cenią sobie możliwość przygotowania posiłków we własnym zakresie, a jednocześnie nie potrzebują zakwaterowania dwupokojowego. Domki STANDARD PLUS przeznaczone dla min 2 / max 4 osób. Posiadają ogrzewanie oraz zadaszony i umeblowany taras.

Wewnątrz znajduje się jedno przestronne pomieszczenie z 2 pojedynczymi tapczanami oraz dużą rozkładaną kanapą, która w dzień pełni rolę sofy a w nocy stanowi dwuosobowe łóżko sypialne. Ponad to TV LCD, radio i drewniane meble typu: szafa, ława, stoliczki nocne z lampkami.
Komfortowy aneks kuchenny został starannie wyposażony w różnorodny sprzęt oraz wszystkie potrzebne w kuchni przybory i akcesoria.

Domki STANDARD PLUS są ofertą zapewniającą dobry standard letniego wypoczynku. Urządzono je z gustem i smakiem. Są bardzo lubiane przez Gości:)

STANDARD

Domek Standard z zewnątrz Wnętrze domku Standard Wnętrze domku Standard Łazienka w domku Standard
Domek Standard z zewnątrz
Domek Standard z zewnątrz
Wnętrze domku Standard
Wnętrze domku Standard
Wnętrze domku Standard
Łazienka w domku Standard
Łazienka w domku Standard
Wnętrze domku Standard
Wnętrze domku Standard
Wnętrze domku Standard

Jednopokojowe, nowoczesne domki z łazienką. Przygotowane z myślą o gościach, którzy nie gotują podczas urlopu. Przeznaczone dla min 2 / max 4 osób.
Posiadają ogrzewanie oraz zadaszony i umeblowany taras.

Wewnątrz znajduje się jedno przestronne pomieszczenie z 2 pojedynczymi tapczanami oraz dużą rozkładaną kanapą, która w dzień pełni rolę sofy a w nocy stanowi dwuosobowe łóżko sypialne.
Ponad to TV LCD i drewniane meble typu: szafa, ława, stoliczki nocne z lampkami. Domek nie posiada opcji gotowania, ale wyposażony jest w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, talerzyki, szklanki i suszarkę do bielizny.

Domki STANDARD są ofertą zapewniającą dobry standard letniego wypoczynku. Urządzono je z gustem i smakiem.

HOLENDERKA

Holenderka E Wejście do salonu Aneks kuchenny Pierwsza sypialnia małżeńska
Wnętrze, salon
Sypialnia małżeńska
Sypialnia małżeńska
Wejście do 2 osobowej sypialni
Sypialnia z pojedynczymi łóżkami - dziecięca (łóżka 160 cm)
WC
Łazienka
Taras

Przyczepa przeznaczona dla 6 osób - 4 dorosłych i 2 dzieci.
Posiada 3 dwuosobowe sypialnie oraz duży salon z jadalnią, podstawowo wyposażony aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i osobną toaletę.

Dwie odrębne sypialnie małżeńskie posiadają podwójne łóżka, sypialnia dziecięca 2 pojedyncze łóżka o dł 170 cm. Holenderkę wyposażono w TV, szafy, liczne szafeczki, i komódki. Wnętrze jest przestronne, przytulne i bardzo funkcjonalne. Z zewnątrz dostawiono drewniany taras ze stołem biesiadnym na 6 osób.

Holenderka zlokalizowana jest na naszym polu namiotowym. Jest to dobra opcja pobytowa dla osób, które lubią campingową formę wypoczynku. Oferta dla dużych rodzin lub wspólnych wyjazdów ze znajomymi. Pozwala na pobyt w większym gronie przy zachowaniu niezbędnej prywatności.

PORTOWY

Taras i wejście do części 3 osobowej Widok na port z tarasu części 2 osobowej Wnętrze domku D - część 3 osobowa Wnętrze domku D - część 3 osobowa
Domek Portowy z zewnątrz
Taras i wejście do części 2 osobowej
Wnętrze domku D - część 3 osobowa
Wnętrze domku M - część 2 osobowa
Wnętrze domku M - część 2 osobowa
Wnętrze domku M - część 2 osobowa
Taras części M - 2 osobowej
Łazienka domku M - część 2 osobowa

Domek przeznaczony jest dla 2, 3 lub ewentualnie 5 osób, gdyż składa się z dwóch niezależnych od siebie części gościnnych:

 • M - część 2 osobowa. Wewnątrz znajdują się dwa pojedyncze tapczany, małe TV, szafa i stolik z krzesłami, mini lodówka, czajnik elektryczny i szklanki.
 • D - część 3 osobowa. Wewnątrz umieszczono pojedyncze łóżko oraz dwuosobową kanapę, która w dzień pełni funkcję sofy a w nocy stanowi 2 osobowe łóżko sypialne. Ponad to małe TV, szafę, lodówkę, czajnik elektryczny i szklanki.

Każda część mieszkalna posiada oddzielne wejście, własny, zadaszony taras oraz łazienkę wyposażoną w umywalkę i toaletę. Prysznice znajdują się na terenie Ośrodka (patrz oferta „pole namiotowe”).

Domek Portowy położony jest nieopodal jeziora, poza strefą ciszy nocnej. Posiada urokliwy widok na zatokę.

MINI

Domek Mini z zewnątrz Wnętrze domku Mini Wnętrze domku Mini Wnętrze domku Mini
Wnętrze domku Mini

Domek MINI jako jedyny zlokalizowany jest na polu namiotowym. Przeznaczony jest dla 2 max 3 osób. Nie posiada on łazienki, ale znajduje się obok węzła sanitarnego. (patrz oferta „pole namiotowe”).

Domek wyposażono w szafę, jednoosobowe łóżko oraz dużą rozkładaną kanapę, komódkę, lodówkę, czajnik elektryczny i szklanki.
Jest to dobra opcja pobytowa dla osób kempingujących, ale nie korzystających z własnej przyczepy.

Przyjazd ze zwierzętami

Planowanie pobytu z pupilem należy zgłosić i otrzymać zgodę na taki pobyt. Akceptacja zostanie potwierdzona mailowo w przesłanej Państwu rezerwacji. Pobyt pupila jest dodatkowo płatny (zgodnie z cennikiem) i objęty kaucją zwrotną w wysokości 300 zł. Kaucja zostanie zatrzymana w przypadku stwierdzenia zniszczeń lub pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.

Możliwość przyjazdu ze zwierzęciem domowym oferujemy w domkach typu: Lux, Komfort, Standard Plus, Standard, Family, Portowy, Mini.

W domkach Superior i Holenderski pobyt zwierząt nie jest możliwy.

Kaucja

 • Kaucja wynosi 300 zł za domek.
 • Kaucja pobierana jest w gotówce w recepcji w dniu zameldowania, zwrotna w dniu wyjazdu po odbiorze domku.
 • Kaucja wpłacona przelewem na konto zwracana jest do 7 dni po zakończeniu pobytu.
 • Kaucja stanowi zabezpieczenie finansowe, może ona zostać zatrzymana i nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku:
  1. Stwierdzenia zniszczeń dokonanych w mieniu Ośrodka.
  2. Pozostawienia domku w stanie rażącego zużycia wymagającego ponadstandardowego sprzątania lub prania.
  3. Zakłócenia wypoczynku pobytowego innym gościom oraz zakłócenia ciszy nocnej.
  4. Spowodowania konieczności interwencji ze strony ochrony lub pracowników Ośrodka.
  5. Naruszenia regulaminu Ośrodka.
  6. Łamania obostrzeń narzuconych w związku z sytuacją pandemiczną.

Informacje pobytowe

 • Doba pobytowa w Ośrodku rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
 • Ośrodek oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
 • W Ośrodku istnieje możliwość płatności kartą.
 • Wszelkich opłat należy dokonać w Recepcji w dniu przyjazdu.
 • Przy zakwaterowaniu pobierzemy kaucję zwrotną - kliknij i sprawdź warunki.
 • W opłatę za pobyt wliczone jest zużycie prądu, wody i pościeli.
 • Parking i wszystkie miejsca postojowe na terenie Ośrodka są płatne.
 • Przed złożeniem rezerwacji należy zapoznać się ze stanem wyposażenia wybranego domku.
 • Informacje dotyczące rezerwacji pobytu określają "Warunki rezerwacji pobytowej".
 • Wszystkie domki wyposażono w pościel. Ilość kompletów zgodna jest z ilością zameldowanych osób.
 • Asortyment kuchenny posiadają wyłącznie domki z aneksami.
 • Tawerna oferuje dania w opcji a la carte.
 • W okresie wakacji Tawerna serwuje domowe "Dania dnia" przygotowane z myślą o wczasowiczach.
 • Opcja pobytów z wyżywieniem HB dotyczy wyłącznie pakietów pobytowych w określonych terminach.
 • Zwierzęta akceptowane są wyłącznie w wybranych domkach - kliknij i dowiedz się więcej.
W cenie zakwaterowania w domkach
piktogram
Dostęp do Wi - Fi
piktogram
Taras z leżakami
piktogram
Zużycie prądu, wody i pościeli
piktogram
Plaża
piktogram
Plac zabaw
piktogram
Plac do koszykówki
piktogram
Siłownia zewnętrzna
piktogram
Gry planszowe dla dzieci i dorosłych
piktogram
Altana na ognisko z grillem
piktogram
Boisko do piłki plażowej
piktogram
Sala do spotkań, gier i zabaw (ping – pong itp.)
piktogram
Badminton